World in Conflict Fansite | Vokr.com

nEophyte - intel e-sports club

Massgate

Slovo Massgate neoznačuje nic jiného, než centrální multiplayerový server celého Wolrd in Conflictu. Na něj se ukládají všechny údaje o registrovaném hráči (účet na Massgate je pro hraní MP povinností) .

Jaké údaje? MP ve WiC má hodně propracované statistiky, podobné těm v Battlefieldu a jiných MP hrách. Zaznamenává se vám tak třeba odehraný čas, počet vítězství a proher při hraní (a jejich procentuální vyjádření např. pro každou mapu zvlášť), nejlepší dosažená skóre u jednotlivých povolání, nejlepší TA úder a vůbec, možností je velká spousta. Pro představu se mrkněte na několik obrázků.

S tím vším jsou pochopitelně spojeny i žebříčky. Podle všech statistických čísel Massgate počítá vaše pořadí v celosvětovém žebříčku a máte tak náležitý přehled, jak se vám daří nebo nedaří. Mimo to dostáváte za úspěchy i různá ocenění - medaile a především hodnost, která se odvíjí především od počtu odehraných a vyhraných kol.

Massgate ale nabízí daleko víc než jen tohle. Obsahuje taky jakousi obdobu ICQ – můžete si přidávat přátele a psát si s nimi (samozřejmě jen v menu hry nebo při hraní), můžete se ke svým přátelům rychle připojit a co především, můžete s nimi rovnou na Massgate založit klan se vším všudy (guestbook, automatické přidání klantagu čelnům klanu, logo, motto, statistiky zápasů, založení clanwaru …). Není divu, že už teď si WiC hodně všímají i profíci na CPL. Hra k tomu svou vyvážeností, hratelností a taky díky Massgate přímo vybízí.

P.S.:Massgate vás také upozorňuje na případné updaty a patche hry (alespoň v případě bety ;-)

Betaverze Massgate v její Webové podobě je na http://beta.massgate.com/

Sekce: Vokr.com | Design vytvořil Esche, stránky a CSS kódoval KUba [Validní XHTML 1.0 | Validní CSS]