World in Conflict Fansite | Vokr.com

Facebook Vokr.com

Rozhovory

Eurogamer WiC Multiplayer Beta Interview – CEO Martin Walfisz
Známý evropský herní webzin Eurogamer při hraní MP bety narazil na šéfa Masive Entertainment Martina Walfizse. Redaktoři se nebáli položit Martinovi několik otázek týkajících jak MP tak i SP části hry. Dozvídáme se tím o menších problémech, které měli hardcore stratégové při prvním seznamování s netypickou kamerou ve WiC. Martin v rozhovoru prorokuje stále solidní prodejní čísla klasickým strategiím jako treba SupCommander ale v souvislosti se SupCommanderem také popisuje nezměrně jednoduší a více user-friendly herní systém (řídící se podle jejich „filozofie dvacetiminutové zkušenosti“), který oproti SupComovi vládne ve WiC.

Martin se také zmiňuje o některých vlastnostech, které WiC převzal od FPS her a přirovnává multiplayer WiC ke „strategickému Counter-Striku nebo Battlefieldu“.

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=80026Q&A Nicklas Cederstrom
GameSpot vyzpovídal hlavního designéra WiC Nicklase Cederstroma. Ten o hře prozradil, že i když byla původně plánovaná pouze multiplayerová část, nakonec se podíly SP a MP na hre rozdělily na polovinu a obě části jsou nejenže ve hře přítomné, dokonce i naprosto plnohodnotné. To se nám líbí!

http://www.gamespot.com/news/6168562.html?tag=result;title;1

16. Dubna 2007

Sekce: Vokr.com | Design vytvořil Esche, stránky a CSS kódoval KUba [Validní XHTML 1.0 | Validní CSS]