World in Conflict Fansite | Vokr.com

Facebook Vokr.com

Previews

World in Conflict - singleplayer hands-on
GameSpot sepsal své dojmy z představené SP verze hry. Odkryl spoustu zajímavých věcí - třeba to, že vyprávěním příběhu WiC nás bude provázet hlas hollywoodské hvězdy Aleca Baldwina v roli jednoho ze zúčastněných vojáků (zatíme nevíme koho přesně). Mimo to redaktoři GameSpotu docela podrobně popsali i bitvu o francouzské Marseille. Nejzajímavější z toho všeho je asi fakt, že na splnění hlavního úkolu - dobytí Marseillského majáku - vám dá hra pouze 25 minut, přičemž jste pochopitelně limitovaní počtem kreditů, za které můžete kupovat jenotky. Sami na to ale nebudete - spolu s vámi totiž bojuje i počítač. Další popisovaná mise se odehrává na zamrzlé ruské půdě - máte za úkol zachránit ze sestřeleného průzkumného letadla posádku a zpravodajská data. Další dvě mise pak obsahují útok na sovětskou ponorkovou základnu nebo ochranu Sochy svobody v New Yorku. No, máme se na co těšit :)

http://www.gamespot.com/pc/strategy/worldinconflict/

7. Srpna 2007

World in Conflict - multiplayerové dojmy
Multiplayerové dojmy serveru Tiscali.Games od Jiřího Sládka. Opět samozřejmě čeština :)

http://games.tiscali.cz/reviews/woinconflictmp/index.asp

12.Června 2007

World in Conflict - preview by Hrej.cz
Bohužel nikterak obsáhlé ani zajímavé preview, ale aspoň že česky.

http://www.hrej.cz/clanky/preview/world-in-conflict/

22. Května 2006

IGN E3 2007: DX 10 impressions
E3 Coverage zahraničního serveru IGN samozřejmě zahrnovala i WiC. Na letošní E3 byl vůbec poprvé k vidění i WiC s aktivovanými DX10 efekty a tak redakce IGN sepsala z této verze své dojmy. Zmiňují se o realisticky vypadajících kráterech, které vznikají bombardováním, ještě realističtěji vypadajícím prachu a dýmu nebo při prudkém větru rychle se pohybujících mracích (samozřejmě neopomínají komentovat ani nádherné stíny které mraky vytváří).

http://pc.ign.com/articles/804/804055p1.html

12. Června 2007

World in Conflict - první dojmy
Dojmy z MP bety od Malinky z GameParku. Tentokrát tedy něco českého :)

http://www.gamepark.cz/world_in_conflict_4551.htm

10. Června 2007

První dojmy by Sector.sk
Slovenští hráči se samozřejmě taky zajímají o WiC . První z řady následujících multiplayerově laděných preview ve srozumitelném jazyce :).

http://www.sector.sk/clanok.asp?idrec=26410

6. Června 2007

IGN Singleplayer hands-on
Rozsáhlý článeček popisující Singleplayer WiC. Pokud neumíte anglicky, nezoufejte, všechno důležité z tohoto článku jsme použili jako obsah do různých sekcí naší fanstránky. O nic tedy nepřijdete ;-)

http://pc.ign.com/articles/779/779339p1.html

10. Května 2007

Sekce: Vokr.com | Design vytvořil Esche, stránky a CSS kódoval KUba [Validní XHTML 1.0 | Validní CSS]